Ogólnopolskie Wybory Książek

Dnia 27 marca 2015r. w naszej szkole odbyły się Ogólnopolskie Wybory Książek. Od godziny 800-1300, uczniowie i nauczyciele mogli zagłosować na wybraną przez siebie książkę. Wyborcy chętnie wzięli udział w głosowaniu (166 czytelników, w tym ośmiu nauczycieli). Sprawozdanie oraz wykaz wybranych książek zostaną przesłane organizatorowi, a ogólnopolskie wyniki – Ministrowi Edukacji Narodowej.

Głosowanie zostało przeprowadzone w bibliotece szkolnej. Nad prawidłowym przebiegiem czuwała uczniowska komisja wyborcza, w składzie: Weronika Krzywda, Izabela Krzesiak, Jagoda Czuj, Katarzyna Mazurek, Dorota Paśnik, Justyna Pruszkowska.

Dzień w szkole minął niezwykle radośnie, każdy z uśmiechem na ustach przychodził
do biblioteki. Była to ciekawa forma promocji czytelnictwa i biblioteki w środowisku szkolnym. Dziękujemy!

Organizator: miesięcznik „ Biblioteka w szkole”; współpraca: TNBSP; patronat: Minister Edukacji Narodowej - Joanna Kluzik-Rostkowska