Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów narodowe_czytanie2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Narodowe Czytanie 2016 - "Quo Vadis" Henryka Sieniewicza

Osiemnastu uczniów szkoły wzięło udział w V edycji Narodowego Czytania 2016r. Organizatorami akcji w naszym mieście byli Burmistrz Miasta Włodawy i Miejska Biblioteka Publiczna. Uczniowie: K. Dyduch, M. Dedera, M. Kozłowska, K. Działakiewicz, D. Błaszkiewicz, P. Boguszewski, S. Pochroń, A. Mazurek, A. Banatska, A. Pechoryna, V. Liaskivskyi, I. Moskovchenko, V. Poplavskiy, A. Tereshchuk, J. Narbut, B. Trociuk, S. Zakharenko, A. Kubska przeprowadzili Rodzinną Grę Terenową: „ Dziś we Włodawie czyń jak Rzymianie”.

Akcję wsparli nauczyciele języka polskiego: p. M. i Z. Sidorukowie, p. M. Puchalska, p. R. Holaczuk, p. A. Łukaszewicz.    Szkołę, w głośnym czytaniu fragmentów Quo Vadis Henryka Sienkiewicza, reprezentowała
p. H. Karpiuk -nauczyciel bibliotekarz. Czytelniczej akcji towarzyszyły m.in. pokazy gladiatorskie: „Rzymskie Igrzyska” Bractwa Grodów Czerwieńskich, gry i zabawy dla dzieci, dorosłych, prezentacje multimedialne.

{gallery}narodowe_czytanie2016{/gallery}