Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

WŁODAWA - ZIMOWE ZAKĄTKI

Zadaniem uczestników konkursu - uczniów włodawskich szkół - było wykonanie fotografii w scenerii zimowej na terenie miasta Włodawy. Celem konkursu były m.in.: edukacja regionalna - pogłębianie wiedzy o mieście, jego architekturze, przyrodzie, dziedzictwie kulturowym, zainteresowanie uczniów pięknem „małej ojczyzny” - najbliższej okolicy, kształcenie wrażliwości plastycznej i umiejętności fotograficznych, doskonalenie kompetencji informatycznych.

Nasi uczniowie otrzymali następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda

Michał Stefański - Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II LO we Włodawie, Technikum Informatyczne - Grobla nad rzeką Włodawką.

III nagroda

Jowita Bogdanowicz - II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego - Umarły cmentarz (Zdjęcie przedstawia odnowiony włodawski park - dawny cmentarz).

Wyróżnienie:

Paulina Sochaj - II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego we Włodawie - Park pod pierzyną.

Nagrody wręczone zostaną w bibliotekach szkolnych II LO oraz GP nr 2 w dniu 15 marca 2010 r.

Jury oraz organizator składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulują wysokiego poziomu artystycznego wykonanych prac!

Bogdanowicz Jowita

Myrdzik Maciej