Wycieczki

Odwiedziny w bibliotece 2018

 

Jak co rok 17 i 21 maja uczniowie naszej szkoły odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie. 

Młodzież klas pierwszych Technikum (technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik pojazdów samochodowych) zapoznała się z zasobami i ofertą usług wszystkich agend Biblioteki, a także zwiedziła aktualne wystawy prezentowane w galeriach bibliotecznych. Na koniec odwiedzili ogródek biblioteczny.

 

 Opiekunki grupy:

panie Halina Karpiuk, Jolanta Jastrzębska i Małgorzata Kostka

 

źródło: mbp Włodawa

 

  • 0517IMG_1213
  • 0517IMG_1215
  • 0517IMG_1216
  • 0517IMG_1218
  • 0521DSC_0094

  „Spowiedź przez sztukę”

 

5 stycznia 2018r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wernisażu wystawy pt. „Spowiedź przez sztukę”. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się, że wystawa jest zwieńczeniem programu arteterapeutycznego realizowanego z osobami pozbawionymi wolności w Zakładzie Karnym we Włodawie przy współpracy z Pracownią Artystyczną Arteja we Włodawie.
Pani Jolanta Madej koordynatorka programu mówiła, że „Spowiedź przez sztukę to program terapeutyczny wykorzystujący arteterapię wizualną, który łączy ze sobą resocjalizację oraz terapię przez sztukę. Program powstał jako swoista droga do wolności szeroko pojętej, wolności od przemocy , uzależnień i zła. Osadzeni za pomocą sztuki pracowali nad własną autobiografią.
Analizowali etapy swojego życia, pracowali nad własnymi słabościami, poszukiwali w sobie dobrych ludzi, własnych mocnych stron, które dadzą początek przemianie”.

 

Czytaj więcej: „Spowiedź przez sztukę”

Wycieczka do biblioteki

 

W dniu 19.12.2017r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie wraz z opiekunami z p. H. Karpiuk i z p. D. Sidorukiem.

 

Czytaj więcej: Wycieczka do biblioteki

           Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej

07.03.2017 r. uczniowie kl. 1TH uczestniczyli w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie. Poznali lokalizację, działy biblioteki, warsztat informacyjny oraz ofertę działalności. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: wychowawczyni klasy, p. Jolanta Dyduch; p. Małgorzata Kostka, p. Grażyna Chodziutko, p. Halina Karpiuk. Uczestnicy wycieczki składają podziękowanie p. Beacie Wulczyńskiej, która była naszym przewodnikiem i oswoiła nas z tym co nowe.

 

Czytaj więcej: Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej

2015

W październiku 2015 r. klasa I TŻ/H gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie.

Czytaj więcej: Biblioteka 2015 - wycieczki

Przydatne linki
Powered by Rafix®.